Uroki górskiego kurortu jakim bez wątpienia jest Zakopane cenione są nie tylko w naszym kraju, ale również w całej Europie już od kilku stuleci. To właśnie Zakopane stało się miejscem zabawy, relaksu a nawet inspiracją twórczości znanych artystów. Niepowtarzalny klimat i położenie Zakopanego bardzo sprzyja zarówno czynnemu wypoczynkowi jak również artystycznej refleksji.

Ze względu na niepowtarzalne walory każdego roku bez względu na sezon odwiedza ten jedyny w swoim rodzaju kurort górski olbrzymia ilość turystów. Żeby móc przyjąć tak olbrzymią ilość przyjezdnych Zakopane oferuje im dobrze różnorodną bazę noclegową. Jeszcze do niedawna oferta , którą stanowiły kwatery prywatne, pensjonaty góralskie czy pokoje hotelowe dziś wzbogacona została o luksusowe apartamenty oraz domki wypoczynkowe. Ich wyposażenie oraz położenie bez problemu może zaspokoić każdego odwiedzającego Zakopane turystę, bez względu na jego indywidualne preferencje.

Luksusowa pod względem warunków baza lokalowa usytuowana jest zarówno w cichych zakątkach miasta jak również przy tętniącym gwarem towarzyskim Krupówkach. Miłośnicy narciarstwa, mogą liczyć na miejsca noclegowe w niedalekiej odległości tras narciarskich a fani górskich wspinaczek mogą przebierać dowoli w ofertach z okolic Kościeliska. Oferta bazy noclegowej jaką proponuje współczesne Zakopane nie ogranicza się tylko do zagwarantowania wymaganych warunków lokalowych, ale również ogromu atrakcji, które uprzyjemniają wczasy. Goście luksusowych apartamentów czy komfortowo wyposażonych domków wypoczynkowych mogą korzystać w zazwyczaj z sauny, zabiegów czy basenu. Na smakoszy regionalnej kuchni czekają restauracje, w których spożywaniu podawanych dań towarzyszy grana na żywo muzyka przez góralskie kapele.

Sporo wiedzy zaczerpnięto ze strony:: apartamenty Zakopane Krukówki