Zdaniem zarówno naukowców oraz lekarzy a także osób stosujących wyciąg z Jagody Acai jego wyjątkowe właściwości przyspieszają proces odchudzania się. Dzięki zawartości zwiększonej ilości witamin, soli mineralnych oraz składników aktywnych w tej znanej i cenionej już od stuleci za medyczne działanie rośliny przez ludność zamieszkującą Lasy Amazonii już od pierwszych dni przyjmowania zauważalne są rezultaty rozpoczętej kuracji.

Zawarte w wyciągu z jagód Acai składniki stymulują procesy metaboliczne odbywające się w naszym organizmie, co w rezultacie sprzyja spalaniu się nadmiaru nagromadzonego tłuszczu. Ponadto hamują pojawianie się wilczego głodu będącego efektem szybkiego spadku poziomu cukru w stężeniu krwi. W związku z tym, że owoce Acai posiadają w swoim składzie tak bardzo ważne dla naszego organizmu oksydanty ich spożywanie przyspiesza wydalanie nieprzyjaznych dla zdrowia toksyn. Kolejną zaletą tej amazońskiej rośliny jest wpływ na obniżanie poziomu złego cholesterolu we krwi. Osoby, które regularnie zażywają suplementy diety z ekstraktem z jagód Acai potwierdzają zwiększony przypływ energii, co ogranicza stan zmęczenia często towarzyszący podczas diet odchudzających.

Jeszcze do niedawno mało znany na ternie Europy ekstrakt z jagód Acai we współczesnych czasach można dostać na naszym rynku w postaci suplementu diety Jagódka. Nie tylko liczne badania o charakterze klinicznym, ale nawet opinie osób, które stosowały ten niezwykły środek jednoznacznie jego skuteczność w walce z nadwagą. Przyjmowanie tego wyjątkowego suplementu diety zgodnie z zaleceniem producenta ze względu na naturalny skład nie wywołuje żadnych efektów ubocznych i jest w pełni bezpieczny dla ludzkiego zdrowia.


Dużo wiedzy zaczerpnięto z portalu:: od dawna zastanawiam się jak szybko schudnać 10 kg, co przyjmować?