Suplementy diety najczęściej znajdują się w postaci pastylek doustnych. Mają witaminy, minerały, błonnik i L-karnitynę. Całość na oko wydaje się dobrze a elementy faktycznie do nas przemawiają. Bezpieczeństwo i efektywność jednak zależy od nadplanowych składników zastosowanych w suplemencie diety.

Dużą rolę gra także fakt czy jest to farmaceutyk dopuszczony do obrotu na krajowym rynku a także zaakceptowany przez EFSA.

Gdy ma wszystkie certyfikaty mamy prawo uznać go za pewny. Niestety pokazuje się dużo farmaceutyków głównie dostępnych za pomocą sieci, które nie posiadają atestów a także nie są zalegalizowane. głównie są to lekarstwa podstawie amfetaminy lub nawet larwy tasiemca. Te dodatki diety są na pewno zabronione do użytkowania oraz bardzo groźne. Szkodliwe dla zdrowia mogą być również suplementy diety legalne, posiadające w swoim składzie farmaceutyki wywołujące biegunkę.

Uzależniają nasze jelita oraz system trawienny.

Dłuższe ich użytkowanie jest niekorzystne dla ciała.
Dodatki diety w drażetkach czy innej kompozycji może nie są niekorzystne, lecz nie zapominajmy, iż nic nie podmieni nam natury.

Dietę najlepiej jest uatrakcyjnić oraz urozmaicić.

Zróżnicowana a także zbilansowana dieta wzbogacona o dodatkowe, dobroczynnie działające mieszanki naturalne równie doskonale dopomoże nam zgubić niepotrzebne kilogramy.

Sojusznikami naszej diety są na przykład: zielona herbata, zielona kawa, L-karnityna, chrom, kwas hydroksy-cytrynowy, cykoria, ekstrakt z kory cynamonowca, opuncja figowa..


Szczegóły: proteinpulver