Zakopane należy do jednego z najpiękniejszych kurortów Polski, który bez względu na letni czy zimowy sezon odwiedza olbrzymia rzesza urlopowiczów. Dla zaspokojenia ich oczekiwań zakopiański rynek charakteryzuje bardzo dobrze rozwinięta baza noclegowa. Ciekawą propozycję dla osób szukających luksusowych warunków w czasie urlopu spędzanego w górach stanowią Apartamenty Zakopane.

Usługa obejmuje ofertę miejsc noclegowych o podwyższonym standardzie wyposażenia w najpiękniejszych rejonach całego miasta.

Apartamenty Zakopane to oferta skierowana do gości z określonymi priorytetami, którzy mogą zatrzymać się w tętniącym życiem i wydarzeniami kulturalnymi Centrum miasta albo w bardziej spokojnych, ciekawych i szalenie urokliwych miejscach. W zależności od indywidualnych oczekiwań jak również goście odwiedzjący „Serce Tatr” mogą zatrzymać się w komfortowych kwaterach zlokalizowanych w samym centrum miasta, tuż pod samym Giewontem, a nawet w sąsiedztwie słynnych nie tylko w Polsce, ale również zagranicą Krupówek.

Na turystów chcących spędzić swój urlop w Zakopanem oczekują apartamenty, które swoim najwyższym standardem wyposażenia nie ustępują ofercie zagranicznych kurortów. Są one położone nie tylko w najnowocześniejszych obiektach, ale również w świeżo gruntownie odnowionych budynkach, których historia dodaje specyficznego, góralskiego charakteru. Oprócz wyposażenia miejsc noclegowych w wielu obiektach skorzystać można z wielu atrakcji takich jak między innymi sale bilardowe, basen, sauny czy gabinetu Spa. Tak bogate zaplecze gwarantuje każdemu udany wypoczynek i w miłej atmosferze spędzony czas.
.


<< Poprzedni