Mało kto ma świadomość tego jak mnóstwo funkcjonalności ma to pozornie nieskomplikowane narzędzie. Wydawać by się mogło, że urządzeń dźwigowych stosuje się tylko na budowie. Jednak w tym przypadku realia są zupełnie inne. Maszyny potocznie nazwane podnośnikami koszowymi mamy możliwość zastosować w wielu dziedzinach. Chociażby w reklamie. Naturalnie nie ma to nie wspólnego z kreacją, ale w momencie kiedy firma zaprojektuje już kampanię reklamową należy przejść do działania.

Montowanie sporych tablic bilbordów czy makiet, nie należy do łatwych zadań. Z reguły firmy zlecają to zadanie firmom zewnętrznym zajmujących się rozlokowaniem materiałów. Reklamy zazwyczaj są umieszczane w wysoko ulokowanych miejscach na dużym wymiarze. Oczywiście po to, żeby można je było dostrzec poruszając się samochodem czy po prostu idąc po ulicy. Im bardziej nietypowe lokum, tym lepiej. W tym momencie do działań wkracza doświadczona ekipa monterska. Powinny być to być osoby posiadające uprawnienia do obsługiwania z narzędzi transportu bliskiego, uzbrojone w sprzęt przydatnych do wykonywanej pracy. Podnośniki koszowe gwarantują sprawne dotarcie do miejsc ulokowanych nawet na trzydziestu metrach.

Platforma doskonale zastępuje rusztowanie, którego po prostu nie trzeba budować, co zostaje oszczędnością czasu a także pieniędzy.

Monterzy mogą w odpowiednich warunkach wykonywać swoją pracę..